HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Emlak Adası , 2008 yılında bir gayrimenkul yatırım danışmanlığı firması olarak kurulmuştur. Firmamız Kuşadası Ticaret Odası (KUTO) ve Kuşadası Emlakçılar Derneği (KUŞEMDER) üyesidir. Bu üyeliklerin bize kazandırdığı referanslar, yüksek standartlarda, güvenilir bir hizmet almanızı sağlar.

Emlak Adası , gayrimenkullerin alım, satım ve kiralanması ve bunlarla ilgili işlemlerde size prestijli, güvenilir ve sağlam hizmetler sunmaktadır.

Peyzaj, tadilat, ev boyama, inşaat, mimari, nakliye, mobilya, onarım ve bakım gibi birçok farklı alanda yıllardır birlikte çalıştığımız uzman ortaklarımızın seçiminden ihtiyaç duyabileceğiniz diğer hizmetleri size tavsiye edebiliyoruz, çeviri, elektrik tamiri ve bakımı, araba kiralama ve daha fazlası.

Emlak Adası olarak , size kolaylık sağlamak için sektörün deneyimli isimlerini mükemmel bir portföy ile buluşturuyor. Teknik altyapımız ve doğru uzman analizlerimiz ile müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini karşılamak ve sektörde fark yaratmak için çalışıyoruz.

İlkelerimize göre çalışarak, olabildiğince çok kazanmak için yoğun bir rutin izlememeye odaklanıyoruz; ama doğru müşteriye doğru mülk, doğru fiyat ve gerçek memnuniyeti sağlamak.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve onlara en uygun seçenekleri sunmaya çalışıyoruz.

Size hayallerinizin mülkünü göstermek için bir telefon uzağınızdayız.

Görevimiz

Müşterilerimizin sadece satış veya kiralama sürecinde değil, mülklerinde geçirdikleri her gün doğru seçenekleri sunarak memnun olmalarını sağlamak.

Müşterilerimize sektördeki en yüksek hizmet standartlarını, doğru uzmanlık ve ihtiyaçlarının doğru analizi ile sunmak.

Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet sunmak.

Sektördeki yenilikleri yakından takip etmek ve müşterilerimizin bunlardan faydalanmasını sağlamak.

Türkiye'nin en büyük emlak veri tabanlarından birini oluşturmak.

Arzın yüksek olduğu bir sektörde fark yaratarak marka olmak.

Reklam, ilan panosu veya bültene ihtiyaç duymadan tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımızla kazanmak.

Vizyonumuz

Her türden endüstrinin dinamiklerinin yaratıcılıkta ve yaklaşım farklılığında yattığına inanıyoruz. Bir sektörün öncülerini farklı kılan yenilikleri, benzersiz vizyonları ve müşteri odaklı yaklaşımlarıdır. İnancımıza göre, her büyüklükteki tüm şirketler kendi sektörlerine katkıda bulunmalıdır.

Her şirket, kendi küçük etki alanlarında olsa bile, endüstrilerinin köklü sorunlarına çözüm bulmak için çabalamalıdır. Ancak bu çabalar, sektörel deneyim ve bilgi birikimi sayesinde daha yüksek kalitede tedarik sağlanabilir. Hizmet kalitesi yükselirse sektörün kalitesi ve karlılığı da artacaktır.

Daha fazlasını kazanmak istiyorsanız, daha fazlasını vermeniz gerektiğine inanıyoruz. Sadece daha iyi bir şey verebildiğin zaman daha fazlasını hak ediyorsun. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi sürekli iyileştiriyor ve sektörün yenilikçi öncüleri olmaya çalışıyoruz.

Gayrimenkul sektörünün genel kalitesinin geliştirilmesi sadece şirketimizin çabalarını ve sinerjisini değil, aynı zamanda diğer sektör temsilcilerini de gerektirir. Bununla birlikte, mükemmeliyetçiliğe inananlarız ve bu çabada tek başımıza dursak bile, yenilikçi vizyonumuzdan asla geri adım atmayacağız.

 

Who We Are

Emlak Adası was founded in 2008 as a property investment consulting firm. Our firm is a member of Kusadasi Chamber of Commerce (KUTO) and Kusadasi Mutual Aid Association of Property Consultants and Realtors (KUŞEMDER). The references with which these memberships furnish us ensures that you get a trustworthy service with high standards.

Emlak Adası provides you with prestigious, reliable and ironclad services in the purchase, sale and renting of properties and their related transactions.

We are able to recommend you any other services you may need from the selection of expert partners we have been working with for years in many different fields such as landscaping, retrofitting, house painting, construction, architecture, transportation, furniture, repairs and maintenance, translation, electrical repair and maintenance, car rentals and more.

Emlak Adası brings together the experienced names of the industry with an excellent portfolio for your convenience. We are working to meet our customer's unconditional satisfaction and make a difference in the industry with our technical infrastructure and accurate expert analysis.

Working by our principles, we focus on not pursuing an intense routine to earn as much as we can; but on supplying the right client with the right property, right price and true satisfaction.

We listen to the needs of all of our clients and strive to present them with the optimal choices.

We are one call away from you to show you the property of your dreams.

Our Mission

To make sure our clients are satisfied not only during the sale or renting process, but every single day that they spend in their property by presenting them with the right options.

To bring our clients the highest service standards in the industry with the right expertise and the correct analysis of their needs.

To provide our clients with a fast, consistent and reliable service.

To closely follow the innovations in the industry and make sure our clients benefit from them.

To create one of the biggest real estate databases in Turkey.

To become a brand by making a difference in an industry where the supply is high.

To gain all our customers through our positive references without the need for ads, billboards or bulletins.

Our Vision

We believe that the dynamics of industries of all types lie in creativity and a difference in approach. What makes the pioneers of an industry different is their innovation, unique vision and customer-centric approach. In our belief, all companies of all sizes should contribute to their respective industries.

Every company should strive to find solutions to their industries' deep-seated problems, even if it is only in their own little sphere of influence. Only through these efforts, sectorial experience and accumulation of information can there be a higher quality of supply. If the quality of the service increases, so will the quality and lucrativeness of the industry.

We believe that if you want to gain more, you have to give more. You only deserve more when you can give something better. With this philosophy, we are continuously bettering our infrastructure and services and trying to be the innovative pioneers of the industry.

The development of the overall quality of the real estate industry requires not only our company's efforts and synergy, but also the other industry representatives'. That said, we are firm believers of perfectionism and even if we ever stand alone in this effort, we will never back down from our innovative vision.