Emlak,Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri

Konut & Lüks Konut

Gayrimenkul alım-satım kararı insan hayatındaki en önemli kararlardan biri. Gerçekten bu hareketle Emlak Adası, bütçesi ne olursa olsun müşterilerinin tüm konut beklentilerine en kazançlı şekilde cevap verecek çözümler üretmektedir.

Ticari Gayrimenkul

Merkezi bir lokasyonda bir dükkan, spesifik bir iş sahası için gereken bir fabrika veya kurulacak özel bir tesis için bir arazi. Emlak Adası, tüm gayrimenkul uzmanlığını müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek için kullanmaktadır.

Proje satış

Emlak Adası,Kuşadasının her yerinde büyük ölçekli inşaat projeleri için bölgesel anlamda satış süreci yönetimi veya danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.

Arsa

Emlak Adası , Kuşadası'nda müşterilerinin farklı beklentilerini en doğru şekilde karşılayacak arazi alım, satım ve kiralama işlemlerine aracılık etmektedir

Kentsel Dönüşüm

Gelişmekte olan dönüşüm sürecinde Emlak Adası gerek mülk sahiplerine, gerekse taahhüt firmalarına kat karşılığı satışlar konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Portföy Yönetimi

Emlak Adası, gayrimenkul portföyüne sahip müşterilerine kiralamadan satışa ihtiyaç duydukları her türlü danışmanlık ve portföy yönetim hizmetlerini sunmaktadır